Wij hebben zorg voor ieder ander, met name voor hen die het moeilijker hebben dan wijzelf en dat doen wij door volhardend te zijn in onze betrokkenheid.

SG Harreveld

Kerkstraat 53

7135 JJ Harreveld

Telefoon: 06 - 11 02 38 65

E-mail : sgharreveld@aloysiusstichting.nl

Brinnummer: 04YK


Leerlingadministratie en examensecretariaat:

Charlotte van Gaans

Tel.: 06 - 10 69 87 29

E-mail : charlotte.vangaans@aloysiusstichting.nl


Locatiedirecteur: Eri Hoopman

Tel.: 06 - 10 01 99 90

E-mail: Eri.hoopman@aloysiusstichting.nl


Orthopedagoog - Anker: Jelka Beenen

Tel.: 0544-39 44 44 - tst 810

Email: Jelka.beenen@aloysiusstichting.nl

 

Orthopedagoog - Prisma: Eline van der Berg

Tel.: 06 - 40 54 38 83

E-mail: Eline.vanderberg@aloysiusstichting.nl


Locatiecoördinator Prisma: Sander Bovenlander

Tel.: 06 - 81 36 40 54

E-mail: sander.bovenlander@aloysiusstichting.nl


Locatiecoördinator Anker: Willem Hogenkamp

Tel.: 0544 - 39 44 44 - tst 810 / 06 - 23 34 00 65

E-mail: Willem.hogenkamp@aloysiusstichting.nl


Medewerker HRM sector Noord & Gesloten onderwijs: Patrick Pos

Tel.: 06 - 51 09 73 48

E-mail: Patrick.pos@aloysiusstichting.nl


Financieel Beleidsmedewerker Noord & Gesloten: Bram Ebbers

Tel.: 06 - 14 45 83 80

E-mail: Bram.ebbers@aloysiusstichting.nl


Medezeggenschapsraad

Voorzitter: Marco Derksen

E-mail: Marco.derksen@aloysiusstichting.nl


Secretaris: Michiel Haverdil

E-mail: Michiel.haverdil@aloysiusstichting.nl


Vertrouwenspersoon

Onze externe onafhankelijke vertrouwenspersonen zijn Chris Woerden (06-22 723 603) en Wim Pietersma (06-51 040 539). Beiden zijn ook bereikbaar via het bestuurskantoor in Voorhout: 0252-43 40 00.

 

 


SG Harreveld

Kerkstraat 53

7135 JJ Harreveld

Tel.: 06 11 02 38 65

E-mail: sgharreveld@aloysiusstichting.nl