Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

SG Harreveld

Kerkstraat 53

7135 JJ Harreveld

Telefoon: 06 - 11 02 38 65

E-mail : sgharreveld@aloysiusstichting.nl

Brinnummer: 04YK


Locatiedirecteur: Eri Hoopman

Tel.: 0544 - 39 43 75 / 06 - 10 01 99 90

E-mail: Eri.hoopman@aloysiusstichting.nl


Orthopedagoog - Anker: Jelka Beenen

Tel.: 0544-39 44 44 - tst 810

Email: Jelka.beenen@aloysiusstichting.nl

 

Orthopedagoog - Prisma: Sofie Katz

Email: Sofie.katz@aloysiusstichting.nl


 

Locatiecoördinator Prisma: Marco Bartels

Tel.: 06 - 23 34 01 33

E-mail: Marco.bartels@aloysiusstichting.nl


Locatiecoördinator Anker: Willem Hogenkamp

Tel.: 0544 - 39 44 44 - tst 810 / 06 - 23 34 00 65

E-mail: Willem.hogenkamp@aloysiusstichting.nl


Medewerker HRM sector Noord & Gesloten onderwijs: Patrick Pos

Tel.: 06 - 51 09 73 48

E-mail: Patrick.pos@aloysiusstichting.nl


Financieel Beleidsmedewerker Noord & Gesloten: Bram Ebbers

Tel.: 06 - 14 45 83 80

E-mail: Bram.ebbers@aloysiusstichting.nl


Medezeggenschapsraad

Voorzitter: Marco Derksen

E-mail: Marco.derksen@aloysiustichting.nl


Secretaris: Michiel Haverdil

E-mail: Michiel.haverdil@aloysiusstichting.nl

 

 


SG Harreveld

Kerkstraat 53

7135 JJ Harreveld

Tel.: 06 11 02 38 65

E-mail: sgharreveld@aloysiusstichting.nl